Ольга Терлецька, бухгалтер

Ольга Терлецька
бухгалтер

Ярослав Терлецький, архітектор, СЕО

Ярослав Терлецький
архітектор, СЕО

Михайло Сидоренко, інженер-конструктор

Михайло Сидоренко
інженер-конструктор

Ольга Солонинка, архітектор

Ольга Солонинка
архітектор

Середницький Дмитро, архітектор

Середницький Дмитро
архітектор

    ПРО НАС

    Архітектурна майстерня «АrchiWood Group» виконує увесь комплекс проектних робіт для будівництва, реконструкції, капітального ремонту житлових та громадських споруд.

    Усі наші проекти – добре продумані та розроблені в строгій відповідності до функціональних, експлуатаційних, конструктивних та енергоефективних вимог.

    Для нас проектування – більше ніж просто ремесло, це спосіб виразити свої знання і досвід, спосіб зробити цей світ кращим і впорядкованим.

    ПРО НАШІ ПРОЕКТИ

    Мрієте про красивий та енергоощадний дім? Почніть з гарного проекту!

    Наш досвід проектування показав, що у людей, які мають намір збудувати власний дім, виникають ті самі питання: Скільки поверхів та квадратних метрів необхідно? Який стиль обрати? Які конструкції та матеріали застосувати? Якщо Вам складно розібратися у цих питаннях самостійно – звертайтеся до нас. Ми розповімо Вам про сучасні тенденції та стилі, будівельні матеріали та технології.

    Ми однаково уважно ставимося як до малих, так і до великих об’єктів. Краса будівлі не залежать від її розміру і кількості декору, а є результатом професіоналізму Архітектора та злагодженої співпраці з Замовником. Зовнішній і внутрішній вигляд будинку повинен органічно поєднуватися один з одним, бути єдиною композицією – як художньою, так і функціональною.

    Пошук оптимальних параметрів відбувається в процесі обговорення завдання на проектування, ознайомлення з стилем життя та звичками Замовника.

    В процесі будівництва виникає безліч питань, які необхідно вирішувати оперативно, тому авторський нагляд є невід’ємною функцією Архітектора.