Ольга Терлецька, бухгалтер

Ольга Терлецька
бухгалтер

Ярослав Терлецький, архітектор, СЕО

Ярослав Терлецький
архітектор, СЕО

Катерина Кабаненко, архітектор

Катерина Кабаненко
архітектор

Михайло Сидоренко, інженер-конструктор

Михайло Сидоренко
інженер-конструктор

Ольга Солонинка, архітектор

Ольга Солонинка
архітектор

Середницький Дмитро, архітектор

Середницький Дмитро
архітектор

ПРО НАС

 Архітектурна майстерня “Аrchiwood Group” виконує повний цикл проектних робіт для будівництва, реконструкції, капітального ремонту житлових та громадських споруд різноманітного призначення.

 Ми пропонуємо фахове проектування. Саме тому всі наші розробки – це добре продумані та змодельовані в тривимірному зображенні концепції, розроблені в строгій відповідності до  функціональних, експлуатаційних, нормативних та економічних вимог.

  Для нас проектування – більше ніж просто ремесло, це спосіб виразити свої знання і досвід, спосіб зробити цей світ кращим і впорядкованим. 

 Ми створюємо гармонійне середовище для праці, відпочинку і естетичної насолоди. Це може бути альтанка чи готель, приватний котедж чи ресторан, відповідно до побажань Замовника, з урахуванням прив’язки до ділянки та інженерних мереж.

 

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. 

 

Ми виконуємо проектні роботи в чітко поставлені терміни.

 

Наші цінності – відповідальність та професіоналізм.

 

Наша мета — допомогти Вам зробити правильний вибір і максимально розкрити можливості сучасної архітектури.

  

ПРО НАШІ ПРОЕКТИ

 Мрієте про власний дім? Почніть з гарного проекту!

Архітектурна майстерня «Archiwood Group» пропонує індивідуальне проектування.
     Наш досвід проектування індивідуального житла показав, що люди, які мають намір будувати приватний будинок, стикаються з одними і тими ж питаннями: скільки поверхів та квадратних метрів їм необхідно? який стиль будинку вибрати? за допомогою яких конструкцій і матеріалів будувати?
     Якщо Ви не можете розібратися в цих питаннях самостійно, рекомендуємо звернутися до нас. Ми розповімо Вам про сучасні тенденції та стилі, будівельні матеріали та технології.

     Ми однаково уважно ставимося і до маленьких і до великих об’єктів. У нашому розумінні, естетичні якості будівлі не залежать від його метражу й кубатури, а є результатом професіоналізму проектувальника в союзі і взаєморозумінні з Замовником. Будь-який стиль, витриманий в будівлі від початку і до кінця, володіє привабливою естетичною складовою, що приносить задоволення від експлуатації та споглядання.
   Ми Вирішуємо питання архітектурного проектування комплексно. Зовнішній і внутрішній вигляд будинку повинен органічно поєднуватися один з одним, бути єдиною композицією – як художньою, так і функціональною.

       Пошук оптимальних параметрів відбувається в процесі обговорення завдання на проектування, виявлення характеру життя майбутніх власників.

В процесі будівництва виникає безліч питань, які необхідно вирішувати в оперативному порядку, тому авторський нагляд є невід’ємною функцією архітектора.