Ольга Терлецька, бухгалтер

Ольга Терлецька
бухгалтер

Ярослав Терлецький, архітектор, СЕО

Ярослав Терлецький
архітектор, СЕО

Михайло Сидоренко, інженер-конструктор

Михайло Сидоренко
інженер-конструктор

Ольга Солонинка, архітектор

Ольга Солонинка
архітектор

Середницький Дмитро, архітектор

Середницький Дмитро
архітектор

Архітектурна майстерня «Archiwood Group» виконує проектну документацію для приватних замовників , будівельних фірм та заводів – виробників дерев’яних будинків:

ТзОВ «Володимир Екобуд», м.Володимир-Волинський;

Спеціалізація – виготовлення і будівництво будинків з профільованого бруса Ф200, 240 (подвійний шип-паз і компенсаційний пропил). 

 

 

 

ТзОВ «Терком», м.Тернопіль;

Спеціалізація – виготовлення і будівництво будинків з профільованого бруса 180*170(h), дикого бруса Ф250-400, оциліндрованого бруса Ф200 (півмісяць). Також фірма виготовляє якісні двері і вікна з євробруса, дошку підлоги, вагонку, фальш брус та інші погонажні вироби.

 

 

 

ТзОВ «Дерев’яний дім», м.Львів.

Спеціалізація – виготовлення і будівництво будинків з клеєного бруса 180*150(h), 95*150(h) та по каркасній технології. Також фірма виготовляє зрощену дошку підлоги, вагонку, фальшбрус.

 

 ТОВ «АРТ ПАК»

ТОВ «АРТ ПАК» -спеціалізація – виробництво клеєних дерев’яних конструкцій, а саме конструкційного і стінового клеєного бруса, балок перекриття, великопролітних клеєних конструкцій, кроквяних систем, конструкцій типу фахверк та ін., а також будівництво дерев’яних будинків і лазень з зрубу, дерев’яних будинків в стилі фахверк, будівель та споруд, що містять великопролітні клеєні конструкції.ТОВ «АРТ ПАК» здійснює повний цикл виробництва – від переробки круглого лісу до зведення будинку.

 

 

 

Тривала співпраця з переліченими будівельними фірмами та заводами-виробниками дає нам перевагу перед іншими проектними бюро, оскільки наші проектні рішення розробляються під конкретну технологію і конкретний брус. Це гарантує Замовнику 100% відповідність реалізованого об’єкту до робочого проекту.