ПРО АРХІТЕКТУРУ

       

       Архітектура має велику мистецьку силу, її вплив ми відчуваємо на собі скрізь і завжди. Ви можете не слухати музику, яка вам не подобається, або не дивитись фільм, який вас не цікавить. Але архітектура будинку, міста, в якому ви живете, впливає на вас постійно, незалежно від ваших бажань. Тому сила емоційного впливу архітектури повинна бути нижча, ніж у інших видів мистецтва.

Архітектура покликана до нейтралізації людських переживань, її емоційна функція – заспокоєння, навіювання душевної рівноваги. Ритм, пропорція, чітка геометрія і орнаментальна структура вносять у життя відчуття порядку та гармонії та протидіють повсякденним «коливанням» емоцій. Спокій та безпека, врівноваженість та гармонія – такі відчуття повинен навіювати витвір архітектури.

         Сьогодні архітектура являє собою особливий вид інтелектуальної та матеріальної діяльності, у створенні якої бере участь більшість працездатного населення планети. В результаті реалізації архітектурних проектів людство формує для себе штучне середовище існування. По суті, це – мистецтво проектувати та будувати споруди відповідно до призначення, сучасних технічних можливостей, естетичного сприйняття суспільства.

Архітектура – дороге мистецтво, але історія довела, що немає більш вигідного капіталовкладення, ніж створення вдалого архітектурного проекту.

 

 

   ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПРОЕКТУ

    

    При індивідуальному проектуванні Ваш дім перетвориться на унікальний твір мистецтва, в якому кожна деталь буде розроблена виключно для Вас.  Будинок – це як одяг, це Ваша друга оболонка. І так само як одяг, будинок індивідуальний для кожної людини. Цей тип проекту підійде людям, котрі втомилися від сірих одноманітних буднів, які хочуть вкласти часточку душі в кожну свою розпочату справу! Тим більше, що мова йде про будівництво свого майбутнього «родинного гніздечка»!

    Сучасні архітектурні рішення допоможуть реалізувати все, що Ви бажали.

Проекти розробляються відповідно до державних будівельних норм. Ми працюємо із провідними конструкторами та інженерами, тому Ви можете бути впевнені в правильності прийнятих архітектурних та інженерних рішень. Наша діяльність ліцензована, завдяки цьому розроблена нами документація, підходить для узгодження в будь-яких інстанціях.    

     Ми завжди відкриті для своїх клієнтів і готові надати безкоштовну фахову консультацію. За бажанням Замовника здійснюємо авторський нагляд за усіма роботами під час реалізації проекту.

 

ЗВЕРНЕННЯ ДО ЗАМОВНИКА

   

    Якщо Ви цінуєте свої гроші і час, то починати будівництво слід з грамотного проекту!

Ви повинні розуміти, що Ваш майбутній дім — це не одноденне захоплення, це не покупка якої-небудь дорогої речі, наприклад машини….

    Це однозначно щось більше, адже саме в ньому вам доведеться проводити більшу частину життя, народжувати і виховувати дітей і навіть внуків, зустрічати дорогих і близьких вам людей, проводити свята і торжества і врешті – просто відпочивати і отримувати від життя задоволення!

    Якщо Ви справді все це розумієте, тоді наша команда з великим задоволенням допоможе зробити черговий крок до Вашої мрії.